مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
   
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
حتما ببنید
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
دقت کردید ؟؟
/archive/photography/0/10/default.html
/ItMatchOnline.html
/archive/Religion_Thoughts/the_infallibles_family/god_messengers/Muhammad_prophet/0/10/default.html
/Directory/Free-Web-Submission.html
/News-Article/News_agency/public_relation_tebyan/2012/1/11/48585.html
/News-Article/Help/help_for_using_tebyan/2010/12/27/16865.html
http://news.tebyan-zn.ir/
/photo-gallery/archive/17/135/276/0/30/default.html
جدیدترین مطالب این بخش

فروریختگی نظام استعماری و پیدایش تاریخ‌نویسی نواستعماری
در دوران پس از جنگ جهانی دوم، جهان شاهد فروریختگی و تجزیه امپراتوری‌های استعماری بود. طی این مدت، ب...

ترور جان اف کندی به دستور بن گورین
یهودیان صهیونیست و اذناب آنها، در مدت تقریباً 45 سال گذشته، داستانهایی را در ارتباط با ترور جان اف ...

ارسال مطالب به دوستان
send to freinds ارسال مطلب برای استفاده سایر دوستان

عنوان مطلب : سازمان ملل یا فرماندهی مرکزی یهود؟
 
 برای ارسال این مطلب به دوستتان لطفا منو های زبر را بدقت تکمیل و دکمه ارسال را کلیک نمایید

 
 
 
 
  
دریافت رایگان (کلیک کنید)
ارسال دعوتنامه (کلیک کنید)
بازدید ها :   354   بازدید   
تاریخ درج مطلب  24/1/1396
تغییر اندازه متن:  افزایش اندازه فونت متن    کاهش اندازه فونت متن
  چاپ این مطلب  

سازمان ملل یا فرماندهی مرکزی یهود؟

سازمان ملل یا فرماندهی مرکزی یهود؟

تأسیس فرماندهی مرکزی (1):

یکی از اهداف یهودیان صهیونیست جهت حاکمیت و سلطه بر تمام دنیا، ایجاد یک فرماندهی مرکزی بوده است تا با در اختیار گرفتن آن، بتوانند بر تمام دنیا حکومت کنند. لذا یهودیان صهیونیست درصدد بودند تا با ایجاد یک جنگ جهانی و کشتاری عظیم، ملل دنیا را مجبور سازند تا - از روی ناچار و از فرط استیصال - برای اینکه کشتار شهروندان آنها پایان یابد و دیگر جنگ عظیمی در دنیا رخ ندهد، به ایجاد یک فرماندهی مرکزی تن دهند. لذا، بدین ترتیب و در این راستا، در پایان جنگ جهانی اول، یهودیان صهیونیست از طریق یکی از عوامل خود به نام وُدرو ویلسون، رئیس جمهور اسبق آمریکا (که شرح رابطه ی او با یهودیان صهیونیست در بخش اسرائیل، در کتاب آمریکا بدون نقاب آمده) ایجاد یک چنین فرماندهی مرکزی را تحت نام جامعه ی ملل (2) پیشنهاد کردند و این فرماندهی مرکزی ایجاد گردید، ولی این سازمان و تشکیلات، موفق نبودند و یهودیان صهیونیست ناکام ماندند (3). بدین جهت، یهودیان صهیونیست جنگ بزرگ دیگری را - که جنگ جهانی دوم بود - پی گیری کردند، تا شاید این بار، ملل مختلف دنیا، دوباره از روی ناچاری و از فرط استیصال، برای اینکه کشتار شهروندان آنها پایان یابد، به ایجاد یک چنین فرماندهی مرکزی تن دهند. این بار یهودیان صهیونیست موفق شدند و بعد از جنگ جهانی دوم، این فرماندهی مرکزی به نام سازمان ملل متحد (4) پایه گذاری شد. در دسامبر سال 1945 کنگره ی آمریکا از این سازمان دعوت کرد تا این فرماندهی مرکزی را در ایالات متحده ی آمریکا بنا کنند. در سال 1946 میلادی، جان دی راکفلر (که بعضی از آمریکایی ها او را یک یهود پنهانی (کریپتو جو) می خوانند) مبلغ 8/5 میلیون دلار، برای خرید زمینی جهت احداث این فرماندهی مرکزی، در کنار رودخانه ای ایست (5) در شهر نیویورک، به این فرماندهی مرکزی هدیه کرد و بنای آن، در اواسط سال 1952 میلادی پایان یافت و در طول دهه های گذشته، یهودیان صهیونیست، افراد گوناگونی از عوامل و مهره های خود را نیز (حتی از یهودیان صهیونیست به اصطلاح ایرانی را) در این فرماندهی مرکزی گمارده اند.

در این فرماندهی مرکزی، که در حقیقت باید آن را سازمان ملل متحد صهیونیست نامید، یهودیان صهیونیست از طریق کشورهای عضو که در چنگال آنها قرار دارند (نظیر آمریکا، انگلیس، فرانسه و غیره) آرمان های خود را محقق می سازند، از تحریم و حمله نظامی علیه بعضی از کشورها گرفته، تا صدور قطعنامه و محکوم نمودن کسانی که منکر هولوکاست یهودیان می باشند.

زنان و کودکان، به راحتی در کشور لبنان و منطقه ی غزه در فلسطین اشغالی، توسط یهودیان اسرائیلی کشته می شوند و این فرماندهی مرکزی هیچ اظهار نگرانی نمی کند.

آمریکای وابسته به یهودیان صهیونیست، به کشورهایی حمله ی نظامی می کند و صدها هزار نفر مردم بیگناه را می کشد و در زندان های گوانتانامو و ابوغریب و افغانستان شکنجه می کند و به زنان آن کشورها تجاوز می کند، ولی این فرماندهی مرکزی هیچ اظهار نگرانی نمی کند.

در طول 8 سال، ملل متحد صهیونیست ها (از نقاط مختلف دنیا، حتی از منطقه ی خلیج فارس) بسیج شدند و صدام عفلقی را (که بعضی از سیاستمداران آمریکایی، او را حرامزاده ی خود می خواندند (6)) تا بن دندان مسلح نمودند، تا او هر آنچه را که در توان دارد، علیه مردم ایران بکار گیرد، حتی استفاده از بمب های شیمیایی! و این فرماندهی مرکزی هیچ اظهار نگرانی نمی کرد. صدام عفلقی با اسیران جنگی ایران چنان نمود، که در تاریخ نمونه نداشت، تا آنجا که با یک ضربه به سر بعضی از اسیران، دو چشم او از کاسه ی سرش بیرون می پرید، ولی این فرماندهی مرکزی، هیچ اظهار نگرانی نمی کرد و این جنایات برای سالها ادامه داشت.

در هر صورت، جنایات و فجایع گوناگونی در سراسر دنیا (از بوسنی گرفته تا فلسطین اشغالی) صورت گرفته و می گیرد و این فرماندهی مرکزی اظهار نگرانی نکرده است، ولی اگر جمهوری اسلامی ایران درصدد بر می آید تا اراذل و اوباش اغتشاشگر را که از یهودیان اسرائیلی، آمریکایی و انگلیسی دستور می گیرند و ایران را به آتش می کشند و مردم را می کشند، مهار کند، آن وقت، این فرماندهی مرکزی فریاد بر می آورد و اظهار نگرانی می کند!

بارها سردمداران تروریست رژیم اسرائیل اظهار داشته اند که بمب های هسته ای و موشک های مجهز به کلاهک هسته ای دارند. با این اوصاف، این فرماندهی مرکزی، هیچ اظهار نگرانی نکرده است. اما وقتی جمهوری اسلامی ایران اظهار می دارد که غنی سازی اورانیوم ایران، در سطح کمتر از 5 درصد و آن هم برای سوخت نیروگاه هسته ای است و به هیچ وجه ایران به دنبال غنی سازی اورانیوم در سطح بیش از 95 درصد و ساختن بمب های هسته ای نمی باشد و تمام فعالیت های هسته ای ایران، در زمینه های صلح آمیز می باشد، ولی این فرماندهی مرکزی اظهار نگرانی می کند و قطعنامه صادر می کند و تحریم هایی را علیه ایران بکار می بندند.

انسان افرادی را می بیند که به منشور این فرماندهی مرکزی یهودیان صهیونیست اشاره می کنند و اظهار می دارند که چرا این سازمان ملل متحد [صهیونیست]، براساس منشور خود عمل نمی کند، ولی آنها غافلند که تمام این قضایا، یک نمایش و سناریوی ساخته و پرداخته ی یهودیان صهیونیست است و آنها، این دنیا را به صورت یک جنگلی درآورده اند و قانون جنگل را (به هر صورتی که بخواهند) اجرا می کنند. همین و بس!

پی نوشت ها

1. Central Command

2. The League of Nations

3. نکته ی قابل توجه اینکه، هر چند رئیس جمهور آمریکا این پیشنهاد را ارائه نمود، ولی مجلس سنای آمریکا، به پیوستن آمریکا به این سازمان رأی نداد. 28 کشور، از آغاز، تا پایان، از اعضاء جامعه ی ملل بودند که ایران (تحت نام پرشیا) (Persia) یکی از آن کشورها بوده است. کشورهای دیگری نیز بعداً، به این سازمان ملحق شدند، ولی تعدادی از آنها نیز از این سازمان خارج گشتند.

4. United Nations

5. East river

6. بعضی از سیاستمداران آمریکایی که با حمله بوش به عراق مخالف بودند، اظهار می داشتند که اگر صدام یک حرامزاده است، او حرامزاده ی خود ماست (If Saddam is a bastard, he is our own bastard!) (یعنی این حرامزاده را خود ما به وجود آورده ایم و بزرگ کرده ایم و پرورش داده ایم. این مطلب آنها، یک حقیقت انکارناپذیر است).

منبع مقاله :

میرلوحی، سید هاشم؛ (1390)، یوسرائیل و صهیوناکراسی، قم: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دفتر نشر معارف، چاپ سوم

 


منبع: وب سایت rasekhoon.net

 

 

توجه : این مقاله توسط سیستم نرم افزاری واحد های وب سایت گردآوری شده است و تبیان زنجان ادعای مالکیت این محتوا را نداشته و صرفاً جهت ارتقای سواد عمومی منتشر گردیده است .تبیان زنجان یک وب سایت عمومی اطلاع رسانی میباشد. در صورتی که تولید کننده اصلی این محتوا میباشید و مایل نیستید در وب سایت تبیان زنجان این مطلب در دسترس عموم قرار گیرد لطفا از لینک ' ارسال گزارش ' زیر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام فرمایید .
ارسال گزارش
  

12345
 
0 نفر به اين مطلب راي داده اند
میزان متوسط :0.0 از 5

اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد ؟
 نام و نام خانوادگی : 
آدرس Email :             
کد درون تصویر را وارد نمایید                       
 
 12345 
ضعيفعــالی
ضمن تشکر از توجه شما به این مطلب , نظرات سازنده شما در هر مطلب را صمیمانه ارج نهاده و آنرا به عنوان مرجعی قابل اعتماد جهت پیشرفت و ترقی اطلاع رسانی در فضای گفتمانی مناسب , می دانیم و اميد داريم بتوانيم از حسن نظر شما در راستاي افزايش سطح ارائه محتوا و خدمت رساني بهره گيريم.
نظر شما پس از بررسی توسط بخش محتوا, قابل روئیت برای عموم خواهدبود .
(توجه: تایید نظرات به معنی قبول و یا تایید محتوای آن  از سوی تبیان زنجان نمی باشد )

 
 

184564
© 2004-2009 Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.