مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
   
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
حتما ببنید
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
دقت کردید ؟؟
/News-Article/Help/help_for_using_tebyan/2010/12/27/16865.html
/Directory/Free-Web-Submission.html
/photo-gallery/archive/17/135/276/0/30/default.html
/archive/photography/0/10/default.html
/News-Article/News_agency/public_relation_tebyan/2012/1/11/48585.html
/Voting/public_opinion/default.html
/archive/Religion_Thoughts/the_infallibles_family/god_messengers/Muhammad_prophet/0/10/default.html
http://news.tebyan-zn.ir/
جدیدترین مطالب این بخش

فروریختگی نظام استعماری و پیدایش تاریخ‌نویسی نواستعماری
در دوران پس از جنگ جهانی دوم، جهان شاهد فروریختگی و تجزیه امپراتوری‌های استعماری بود. طی این مدت، ب...

ترور جان اف کندی به دستور بن گورین
یهودیان صهیونیست و اذناب آنها، در مدت تقریباً 45 سال گذشته، داستانهایی را در ارتباط با ترور جان اف ...

ارسال مطالب به دوستان
send to freinds ارسال مطلب برای استفاده سایر دوستان

عنوان مطلب : القائات یهودی و گوش‌های مسیحی
 
 برای ارسال این مطلب به دوستتان لطفا منو های زبر را بدقت تکمیل و دکمه ارسال را کلیک نمایید

 
 
 
 
  
دریافت رایگان (کلیک کنید)
ارسال دعوتنامه (کلیک کنید)
بازدید ها :   329   بازدید   
تاریخ درج مطلب  24/1/1396
تغییر اندازه متن:  افزایش اندازه فونت متن    کاهش اندازه فونت متن
  چاپ این مطلب  

القائات یهودی و گوش‌های مسیحی

القائات یهودی و گوش‌های مسیحی

مطالبی را که یهودیان و مبلغین مسیحی، به مسیحیان القاء می کنند

 اولاً پاپ، ژان پل دوم (1)، یهودیان را برادر بزرگتر (2) خود می خواند.

ثانیاً مبلغان به اصطلاح پروتستان مسیحی، افرادی نظیر جری فال وِلْ (3)، پت رابرتسون (4) (که نام اصلی او ماریون گوردن رابرتسون می باشد) و جیمی سواَگِرْت (5) که از طریق شبکه های تلویزیونی آمریکا تبلیغ می کنند، سعی داشته اند تا آمریکایی های پروتستان را به مسلکی درآورند تا آنها اسرائیل را بپرستند. این گونه افراد، یهودیان را نور چشم حضرت عیسی می خوانند (6).

ثالثاً بسیاری از مسیحیان متقاعد شده اند که دوران آخرالزمان (7) (ظهور حضرت عیسی (علیه السلام)) نزدیک است و به این مناسبت، از یهودیان - به عنوان منادی و نوید دهنده ی ظهور حضرت عیسی (علیه السلام) - استقبال می کنند و آنها را پذیرا می باشند. فلذا، به جای اینکه در مقابل یهودیان - که بر آنها غلبه یافته اند - بایستند، بسیاری از مسیحیان، از یهودیان استقبال می کنند و مطالبی را که یهودیان می گویند، می پذیرند و در حقیقت برده ی تمام عیار آنها شده اند، تا آنجا که یهودیان کُتبی را در ارتباط با انجیل نوشته اند و به مسیحیان می گویند که تفسیر انجیل این گونه است و کشیشان به ظاهر مسیحی نیز، همان مطالب و تفاسیر یهودیان را برای مسیحیان بازگو می کنند. نتایج این قضایا این شده است که بسیاری از مسیحیان، رستگاری، آمرزش و رفتن به بهشت را مستلزم آن می بینند که هر آنچه را که یهودیان می خواهند - از ثروت بی انتها گرفته، تا سلطه، نه تنها بر خاورمیانه، بلکه بر دنیا - باید فراهم گردد. بر این اساس است که بسیاری از مسیحیان این مطلب یهودیان را نیز پذیرفته اند که کشتن مسلمانان، امری است که خدا می خواهد .

یهودیان و همچنین مبلغین مسیحی طرفدار اسرائیل - افرادی نظیر پت رابرتسون، جری فال وِلْ، جیمی سواَگِرْت و غیره - که از طریق رسانه های گروهی آمریکا برنامه دارند و تبلیغ می کنند، مطالبی را در ارتباط با بر حق بودن یهودیان و اسرائیل، به مسیحیان می گویند و یا به گونه ای القا می کنند. آنها حتی به قرآن رجوع می کنند و و آیاتی را که به نفع یهودیان است (و نه آیاتی که در مورد عذاب بنی اسرائیل می باشد)، از قرآن استخراج می نمایند و آن را قرائت می کنند و به بعضی از مسیحیان عرضه می کنند و می گویند که شما ببینید که حتی در قرآن مسلمان ها، در ارتباط با یهودیان این چنین آمده است. بعد به این نتیجه می رسند که یهودیان بر حق می باشند و اسرائیل بر حق است و با مسلمان ها باید به شدت برخورد کرد (باید آنها را کشت) و اسرائیل را کمک و یاری نمود و حتی در راه اسرائیل و آرمان های یهودیان، باید جان خود را نیز فدا کرد. وقتی پاپ بِنِدیْکْت به اسرائیل می رود و با سردمداران اسرائیلی نشست هایی را برگزار می نماید و از موزه ی هولوکاست نیز دیدن می کند، مسیحیان (حتی بسیاری از کاتولیک ها) یاوه های یهودیان صهیونیست را باور می کنند و می پذیرند و در مسیری قرار می گیرند که یهودیان صهیونیست خواهان آن می باشند. آنها اطلاعاتی در مورد حقایق و همچنین اسلام ناب ندارند. رسانه های غربی که عمدتاً در دست یهودیان صهیونیست می باشند، دائماً سعی بر این دارند تا چهره ی بدی را از اسلام ترسیم کنند و به مردم دنیا عرضه نمایند.

مطالبی را که یهودیان و مبلغین مسیحی طرفدار اسرائیل بیان می کنند، به طور عمده پیرامون چند محور است. اول اینکه یهودیان مردم برگزیده ی خدا می باشند و مطالبی از این قبیل. دوم اینکه اسرائیل بر حق است و باید به آن کمک کرد و غیره. سوم اینکه باید برای ظهور مسیح تلاش نمود و آن فقط از طریق کمک به یهودیان صهیونیست و اسرائیل محقق می شود. در این بخش، به بعضی از مطالبی را که یهودیان و مبلغین مسیحی طرفدار اسرائیل به مسیحیان می گویند، اشاره خواهیم نمود که در مجموع، از قرار ذیل می باشد:

1- شما مسیحیان این مطالب را می دانید که خدا ترجیح داد که خود را به مردم یهود و ملت اسرائیل نشان دهد (خود را برای آنها نمایان سازد) (8) و نه به ملت دیگری.

2- شما مسیحیان می دانید که عیسی یک یهود بود که در یک نظام حکومتی یهودی زندگی می کرد، هر چند که آن نظام حکومتی تحت استعمار امپراطور روم قرار داشت.

3- شما مسیحیان می دانید که نجات و رستگاری (9) شما از طریق عیسی محقق می شود و او (عیسی) این گونه انتخاب کرده است که به بیت داود (10) برود و اساساً به یهودیان کمک کند.

4- شما مسیحیان می دانید که اگر در عهد عتیق و یا عهد جدید (تورات و یا انجیل) نامی از ملت فلسطین برده نشده است، به این دلیل است که هیچ زمان - چه در گذشته و چه بعد از آن - چنین ملتی وجود نداشته است.

5- شما مسیحیان این مطلب را می دانید که براساس کتاب مقدس (11)، تنها وطن (میهن و مأوا) سرنوشت ساز یهودیان، در اسرائیل است.

6- شما مسیحیان می دانید و بر این باورید که خداوند وعده هایی را به ملت اسرائیل داده است و حکومت یهودی امروز، نمایانگر آن وعده ها می باشد.

7- شما مسیحیان می دانید و بر این باورید که خداوند وعده هایی را به ملت اسرائیل داده است و حکومت یهودی امروز، نمایانگر آن وعده ها می باشد.

7- شما مسیحیان می دانید که در کتاب مقدس (عهد عتیق و عهد جدید) اشاره شده است که خداوند، کسانی که اسرائیل را تقدیس می کنند (اسرائیل را مقدس می خوانند)، می آمرزد و همچنین آن کسانی را که به اسرائیل دشنام می دهند، لعنت می کند (12).

8- همان گونه که پیامبران پیش گویی کرده اند، یهودیان به تنهایی، بیابان ها را در سرزمین مقدس شکوفا کرده اند.

9- شما مسیحیان دریافته اید که یهودیان به تنهایی یک جامعه ی آزاد (13) به نام اسرائیل را در خاورمیانه شکل داده اند. به دیگر سخن، این فقط یهودیان هستند که یک جامعه ی آزاد را در خاورمیانه تشکیل داده اند.

10- شما مسیحیان می بینید که اسرائیل، در طول تاریخ 63 ساله ی گذشته اش - در این مدت زمانی که از تولد دوباره اش (14) می گذرد - تنها هم پیمان آمریکا در خاورمیانه بوده است [یعنی تمام کشورهای مسلمان در خاورمیانه، حتی آن کشورهایی که سران آن، از بردگان و مزدوران آمریکا می باشند، از دشمنان آمریکا محسوب می شوند] و اسرائیل یک دوست برای جهان آزاد (15) محسوب می شود.

11- این گونه نیست که آنتی سمایت ها [به ادعای کذب یهودیان، آنهایی که ضد یهودیان می باشند] فقط در جنگ با چند میلیون یهود باشند، بلکه آنها با صدها میلیون مسیحی در جنگ هستند و از آن مهمتر، آنها با خواسته ی خدا (16) (با خواست و اراده ی خدا) می جنگند.

البته باید دو نکته دیگر را نیز ذکر نمود. نکته ی اول این که در حال حاضر، به عللی، بسیاری از یهودیان صهیونیست این گونه مطرح نمی سازند که خداوند این سرزمین را به یهودیان عطا کرد بلکه اظهار می دارند که کشور یهودی، بهشتی برای یهودیان است .

نکته ی دیگر اینکه یهودیان دوست دارند که مسیحیان، بعضی از مطالب انجیل را تغییر دهند از جمله اینکه در عهد جدید (انجیل مَتی و یوحنا) (17)، آن عباراتی که یهودیان را به عنوان طراحان (و رومی ها را به عنوان دستیاران) به صلیب کشیدن حضرت عیسی قلمداد می کند، از عهد جدید حذف شود، ولی یک سری از مسیحیان مخالف حذف این عبارات می باشند.

شبکه های ماهواره ای و اینترنت و غیره، ابزاری هستند که به راحتی جوانها و اقشار مختلف مردم دنیا را - به طور مستقیم و یا غیر مستقیم - 24 ساعته - در تیررس خود قرار داده اند و این امری اجتناب ناپذیر است و آن را نباید بی اهمیت شمرد و نادیده گرفت. این جهان به دهکده ای کوچک تبدیل شده است. اگر آتش، بخشی از آن را فراگیرد، این امر باعث خواهد شد تا به مرور، همه گیر شود و اکثراً - به جز عده ی قلیلی - در آن گرفتار شوند و بسوزند. لذا، علماء اسلام و همچنین مسئولین جمهوری اسلامی ایران باید چاره ای بیندیشند و مردم دنیا را از حقایق آگاه سازند و نه تنها مسلمان ها، بلکه مسیحیان را که در چنگال یهودیان صهیونیست قرار گرفته اند، نجات دهند.

پی نوشت ها

1. (Pope John Paul II)

2. elder brothers

3. (Jerry Falwell)

جری فال وِلْ در تاریخ 15 ماه می سال 2007 از دنیا رفت. البته براساس گزارش سی ان ان، جری فال وِلْ چند هفته قبل از مرگش گفته بود که من 20 سال دیگر عمر می خواهم. وی 73 سال سن داشت.

4. (Pat Robertson / Marion Gordon Robertson)

5. (Jimmy Swaggart)

6. Apple of His eye!

7. End Times

8. God chose to reveal Himself to the Jewish people and the nation of Israel.

9. Salvation

10. House of David

11. Holy Bible

12. God will bless those who bless Israel and curse those who curse it.

13. free society

14. rebirth

15. Free world

16. God"s will

17. (Gospel of Mathew and John)

منبع مقاله :

میرلوحی، سید هاشم؛ (1390)، یوسرائیل و صهیوناکراسی، قم: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دفتر نشر معارف، چاپ سوم

 


منبع: وب سایت rasekhoon.net

 

 

توجه : این مقاله توسط سیستم نرم افزاری واحد های وب سایت گردآوری شده است و تبیان زنجان ادعای مالکیت این محتوا را نداشته و صرفاً جهت ارتقای سواد عمومی منتشر گردیده است .تبیان زنجان یک وب سایت عمومی اطلاع رسانی میباشد. در صورتی که تولید کننده اصلی این محتوا میباشید و مایل نیستید در وب سایت تبیان زنجان این مطلب در دسترس عموم قرار گیرد لطفا از لینک ' ارسال گزارش ' زیر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام فرمایید .
ارسال گزارش
آرشیو های مرتبط : یهود , صهیونیست , فلسطین , آپارتاید ,
  

12345
 
0 نفر به اين مطلب راي داده اند
میزان متوسط :0.0 از 5

اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد ؟
 نام و نام خانوادگی : 
آدرس Email :             
کد درون تصویر را وارد نمایید                       
 
 12345 
ضعيفعــالی
ضمن تشکر از توجه شما به این مطلب , نظرات سازنده شما در هر مطلب را صمیمانه ارج نهاده و آنرا به عنوان مرجعی قابل اعتماد جهت پیشرفت و ترقی اطلاع رسانی در فضای گفتمانی مناسب , می دانیم و اميد داريم بتوانيم از حسن نظر شما در راستاي افزايش سطح ارائه محتوا و خدمت رساني بهره گيريم.
نظر شما پس از بررسی توسط بخش محتوا, قابل روئیت برای عموم خواهدبود .
(توجه: تایید نظرات به معنی قبول و یا تایید محتوای آن  از سوی تبیان زنجان نمی باشد )

 
 

184565
© 2004-2009 Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.