مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
   
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
حتما ببنید
مواظب کیف خودباشید!
كسب و كار الكترونيك
ریا و باطل شدن اعمال
نكات كليدي موفقيت در بازاريابي
می‌خواهم کارآفرین شوم
هیات مذهبی بعنوان نهاد اجتماعی
تاثیر مثبت انديشی در موفقیت و زندگی
افزایش اعتماد به نفس با چهار هفته تمرین
دقت کردید ؟؟
/News-Article/News_agency/public_relation_tebyan/2012/1/11/48585.html
/archive/photography/0/10/default.html
/Directory/Free-Web-Submission.html
/ItMatchOnline.html
/photo-gallery/archive/17/135/276/0/30/default.html
/News-Article/Help/help_for_using_tebyan/2010/12/27/16865.html
http://news.tebyan-zn.ir/
/archive/Religion_Thoughts/the_infallibles_family/god_messengers/Muhammad_prophet/0/10/default.html
جدیدترین مطالب این بخش

15 نکته درباره کسب و کار، که هر کارآفرینی باید بداند
بزرگ ترین مشکلی که مؤسسان و صاحبان کسب و کار های کوچک دارند این است که آنها در حوزه ی خود متخصص اند...

کارآفرینی برای بزه دیدگان در زندان؛ چراغ راه آینده زندانی(2)
برنامه توسعه جمعیت کیفری واجد شرایط تحت پوشش زندانهای باز از مهمترین اولویتهایی است که ناظر است به ...

ارسال مطالب به دوستان
send to freinds ارسال مطلب برای استفاده سایر دوستان

عنوان مطلب : ۸ عادت مشترک کارآفرینان موفق جهان
 
 برای ارسال این مطلب به دوستتان لطفا منو های زبر را بدقت تکمیل و دکمه ارسال را کلیک نمایید

 
 
 
 
  
دریافت رایگان (کلیک کنید)
ارسال دعوتنامه (کلیک کنید)
بازدید ها :   616   بازدید   
تاریخ درج مطلب  29/4/1394
تغییر اندازه متن:  افزایش اندازه فونت متن    کاهش اندازه فونت متن
  چاپ این مطلب  

۸ عادت مشترک کارآفرینان موفق جهان

۸ عادت مشترک کارآفرینان موفق جهان واحد جامعه تبیان زنجان-

 

مطمئناً همه ی ما عاشق مطالعه یا گوش دادن به داستان هایی هستیم که در مورد کارآفرینان موفق جهان صحبت می کنند. شاید گاهی اوقات این طور فکر کنیم که سحر و جادویی خاص یا نیرویی ویژه به کارآفرینان موفق جهان برای رسیدن به اهدافشان یا موفقیت در تمام سرمایه گذاری هایشان کمک می کند؛

اما اگر کمی واقع بین باشیم متوجه خواهیم شد که شانس یا سحر و جادو هیچ نقشی در موفقیت آن ها ندارند و تنها تلاش، تمرکز، زمان و تعهد ۱۰۰ درصد در قبال مسئولیت ها و وظایف روزانه است که موجب تولد موفقیت بی نظیر این انسان های خارق العاده می شود.

معمولاً کارآفرینان موفق جهان وقتی به دنبال رسیدن به اهداف و آرزوهای خود هستند و بی صبرانه برای کسب موفقیت های شگفت انگیز تلاش می کنند انرژی، صفات یا عادت های مشترکی از خود به نمایش می گذارند که به سختی می توان در وجود آدم های معمولی نظاره گر این عادت ها بود.

در ادامه با ۸ عادت یا ویژگی مشترک کارآفرینان موفق جهان آشنا خواهیم شد. نکته ی جالبی که باید به آن توجه کنیم این است که دقیقاً همین عادت ها و صفات مشترک هستند که به این کارآفرینان باهوش و موفق اجازه می دهند مسیرها، سرمایه گذاری ها و کسب وکارهای جدید و بسیار موفق را راه اندازی و هدایت کنند.

۸ عادت مشترک کارآفرینان موفق جهان

۱-کارآفرینان موفق جهان برای رسیدن به اهداف خود پر از شور و اشتیاق هستند

کارآفرینان موفق فقط اهدافی را که به آن ها علاقه مندند و برایشان مهم و حیاتی هستند را دنبال می کنند. این شور و اشتیاق و علاقه ی بی نظیر به اهداف است که به آن ها انگیزه می دهد تا وظایف و مسئولیت های روزانه را به طور کامل تکمیل کنند و تا لحظه ی رسیدن به مقصد دست از تلاش برندارند. وقتی دیگران برای پول و تأمین هزینه های خود کار می کنند آن ها به دنبال لذت بردن از کار و رسیدن به اهداف هیجان انگیز خود هستند. اگر می خواهید یک کارآفرین موفق شوید باید به دنبال اهداف و فعالیت هایی بروید که برای شما هیجان انگیزند و در مورد آن ها شور و اشتیاقی غیر قابل وصف دارید.

۲- کارآفرینان موفق جهان هدف گرا هستند

آیا می توانید اهداف خود را ساده سازی کنید و فقط بر روی سه تا از مهم ترین هدف های خود تمرکز کنید؟ کارآفرینان موفق هر هدفی که بر سر راهشان قرار می گیرد را دنبال نمی کنند بلکه با دقت و تمرکز کامل مهمترین اهداف خود را انتخاب و با جاه طلبی و شهامت و شجاعت تمام برای رسیدن به آن ها تلاش می کنند. برخلاف دیگر انسان های موفق آن ها فقط اهدافی را انتخاب می کنند که واقعی باشند و در بازه ی زمانی که برای رسیدن به آن ها در نظر گرفته اند قابل دسترسی باشند. وقتی به عنوان یک کارآفرین تصمیم بگیرید در رسیدن به اهداف خود ثابت قدم باشید در هر سرمایه گذاری که شرکت کنید موفق و پیشرو خواهید بود.

۳-آن ها می توانند خوشی ها و لذات زودگذر را به تأخیر بی اندازند

کارآفرینان موفق جهان به خوبی می دانند که موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد. زمان می برد. آن ها می دانند که قبل از اینکه ثمرات و پاداش کارهای خود را دریافت کنند باید با پشتکار به تلاش خود ادامه دهند و با صبر و بردباری موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند. کارآفرینان موفق می توانند خوشی ها و لذت های زودگذر و لحظه ای را به تأخیر بی اندازند. آن ها می توانند یک شب طولانی را تا دیدن طلوع و روشنایی موفقیت در انتظار و امید سر کنند.

۴- کارآفرینان موفق جهان از مهارت های ارتباطی خوبی برخوردارند

آن ها می توانند با افکار و نیات خود ارتباط مؤثر و سازنده ای برقرار کنند. کارآفرینان موفق جهان به خوبی می دانند که تنها با تلاش های فردی و واحد نمی توانند به اهدافشان دست یابند. آن ها می دانند که برای رسیدن به اهداف خاص خود نیاز به حمایت و پشتیبانی دیگران دارند؛ اما حتی اگر یک تیم موفق و حمایتگر هم داشته باشید برای اینکه بتوانید پیام خود را به اعضای گروه یا تیم کاری خود برسانید باید مهارت های ارتباطی قوی و با کیفیتی داشته باشید و چند فرد با صلاحیت و باهوش را در تیم خود استخدام کنید.

۵-آن ها شجاع هستند

بگذارید با این حقیقت رو به رو شویم. برای اینکه ریسک کنید و با چالش های مختلف دنیای کارآفرینی مواجه شوید باید شجاع باشید. البته اینکه در منطقه ی آسایش و آرامش خود توقف کنید و حاضر نباشید برای تبدیل ایده یا طرح ها و اندیشه های خود به موفقیت، مسئولیت های گوناگون را بر عهده بگیرید به مراتب راحت تر و لذت بخش تر است. خوب، کافی نیست. کارآفرین های موفق و شجاع همیشه به دنبال نتایج عالی و شگفت انگیز هستند و اگر لازم باشد برای رسیدن به اهداف خود با چالش ها و خطرهای مختلف مقابله می کنند و همه ی آن ها را شکست می دهند.

۶- کارآفرین های موفق به چیزی که دنبالش هستند اعتقاد دارند

شاید شما به این ویژگی کارآفرینان موفق جهان خودباوری یا عقیده بگویید. صرف نظر از اصطلاح یا عبارتی که شما برای این ویژگی آن ها در نظر می گیرید، کارآفرین های موفق همیشه به خودشان اعتقاد دارند و باور دارند که می توانند موفق شوند. آن ها می دانند که اگر با تمام وجود چیزی را بخواهند می توانند به آن برسند. آن ها هرگز به غیرممکن ها یا جملاتی نظیر قابل انجام نیست و یا این کار شدنی نیست اعتقاد ندارند.

۷-آن ها نوع آور و خلاق هستند

در دنیای کسب و کار همیشه رقابت و احتمالات دیگری بر سر راه کارآفرین ها وجود داشته و خواهد داشت. چالش ها و مشکلات همیشه وجود دارند اما پیدا کردن راه حل های منطقی و مفید در قلب مشکلات به ذهنی خلاق و مبتکر نیاز دارد. کارآفرینان موفق جهان همیشه به دنبال یافتن پاسخ های صحیح هستند و پیوسته عوامل منفی که می توانند بر علیه آن ها عمل کنند را به حداقل ممکن می رسانند. آن ها خلاق و مبتکر هستند و همیشه به دنبال سرزمین ها، فرصت ها و چالش های جدید هستند.

۸-کارآفرین های موفق باهوش و زیرک هستند

پول، سرمایه و گاهی اوقات آدم ها اشکال مختلف منابع هستند. کارآفرینان موفق جهان یا از سرمایه ی دیگران برای تبدیل ایده ی خود به یک تجارت موفق استفاده می کند و یا کارکنانی باصلاحیت استخدام می کند تا در مسیر تبدیل ایده به واقعیت به او کمک کنند.

۸ عادت یا ویژگی مشترک کارآفرینان موفق جهان را بررسی کردیم. به نظر شما کارآفرین های موفق چه ویژگی ها، صفات یا عادت های مشترک دیگری دارند که در این مقاله به آن ها اشاره نشده است؟

برای فردا


گرد آوری: گروه جامعه سایت تبیان زنجان
http://www.tebyan-zn.ir/society.html

توجه : این مقاله توسط سیستم نرم افزاری واحد های وب سایت گردآوری شده است و تبیان زنجان ادعای مالکیت این محتوا را نداشته و صرفاً جهت ارتقای سواد عمومی منتشر گردیده است .تبیان زنجان یک وب سایت عمومی اطلاع رسانی میباشد. در صورتی که تولید کننده اصلی این محتوا میباشید و مایل نیستید در وب سایت تبیان زنجان این مطلب در دسترس عموم قرار گیرد لطفا از لینک ' ارسال گزارش ' زیر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام فرمایید .
ارسال گزارش
آرشیو های مرتبط : کارآفرینان موفق , ایجاد اشتغال ,
  

12345
 
0 نفر به اين مطلب راي داده اند
میزان متوسط :0.0 از 5

اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد ؟
 نام و نام خانوادگی : 
آدرس Email :             
کد درون تصویر را وارد نمایید                       
 
 12345 
ضعيفعــالی
ضمن تشکر از توجه شما به این مطلب , نظرات سازنده شما در هر مطلب را صمیمانه ارج نهاده و آنرا به عنوان مرجعی قابل اعتماد جهت پیشرفت و ترقی اطلاع رسانی در فضای گفتمانی مناسب , می دانیم و اميد داريم بتوانيم از حسن نظر شما در راستاي افزايش سطح ارائه محتوا و خدمت رساني بهره گيريم.
نظر شما پس از بررسی توسط بخش محتوا, قابل روئیت برای عموم خواهدبود .
(توجه: تایید نظرات به معنی قبول و یا تایید محتوای آن  از سوی تبیان زنجان نمی باشد )

 
 

178603
© 2004-2009 Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.