مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
   
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
حتما ببنید
سیاره 51
از مختار نامه بیشتر بدانیم
فعالترین مردان سینمای ایران
عشق وعلاقه شرط اول گویندگی است
فیلم هيچ
دقت کردید ؟؟
/ItMatchOnline.html
/News-Article/News_agency/public_relation_tebyan/2012/1/11/48585.html
/Directory/Free-Web-Submission.html
/News-Article/Help/help_for_using_tebyan/2010/12/27/16865.html
http://news.tebyan-zn.ir/
/Voting/public_opinion/default.html
/archive/Religion_Thoughts/the_infallibles_family/god_messengers/Muhammad_prophet/0/10/default.html
/photo-gallery/archive/17/135/276/0/30/default.html
جدیدترین مطالب این بخش

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی و انتهایی سریال «خروس»
پدر خانواده دچار مشکل غیرمنتظره‌ای می‌شود و پسر بزرگ او برای حل این مسئله و تهیه هزینه درمان او با ...

دانلود تیتراژ سریال هفت سین با صدای علی اصحابی
در خلاصه داستان این سریال آمده است: یک واحد ۱۰۰ متری اجاره‌ای، دو خانواده مدعی مالکیت آن، ناگزیر از...

ارسال مطالب به دوستان
send to freinds ارسال مطلب برای استفاده سایر دوستان

عنوان مطلب : دانلود تیتراژ سریال نابرده رنج-احسان خواجه امیری
 
 برای ارسال این مطلب به دوستتان لطفا منو های زبر را بدقت تکمیل و دکمه ارسال را کلیک نمایید

 
 
 
 
  
دریافت رایگان (کلیک کنید)
ارسال دعوتنامه (کلیک کنید)
بازدید ها :   15367   بازدید   
تاریخ درج مطلب  4/4/1390
تغییر اندازه متن:  افزایش اندازه فونت متن    کاهش اندازه فونت متن
  چاپ این مطلب  

دانلود تیتراژ سریال نابرده رنج-احسان خواجه امیری

دانلود تیتراژ سریال نابرده رنج-احسان خواجه امیری واحد سینما و تلویزیون تبیان زنجان-

بازیگران: کامبیز دیرباز ، سام درخشانی ، ثریا قاسمی ، سحر دولتشاهی ، سیاوش طهمورث ، …

کارگردان: علیرضا بذر افشان

سال: ۱۳۹۰

خلاصه داستان:داستان در سال ۱۳۶۷ اتفاق می افتد . ایران درگیر جنگ تحمیلی عراق است . اسد ۲۶ ساله دست فروش موفق ، به این نتیجه می رسد که اگر سرمایه بیشتری داشته با شد بهترین درآمد را دارد. با فن ، پدر خود را گول می زند و …

زمان پخش: از شنبه ۲۸ خرداد شبکه ۳ _ ساعت ۲۳

الان حدود 5 ماهی است كه بار اصلی سریال بر دوش دو بازیگر اصلی سریال كامبیز دیرباز و سام درخشانی افتاده و اگر آنها نباشند كار بدجوری میخوابد...

اینگونه گنج میسر می شود

«نابرده رنج» اولین سریال نویسندهای جوان است كه چند سالی از زمان حضورش در كارهای تلویزیونی میگذرد اما این سریال چهارمین اثر علیرضا بذرافشان به عنوان كارگردان محسوب میشود. او قبلا تلهفیلمهای «تنگنا» و «انتقال» را برای شبكه سه و «لرزشهای زندگی» را برای شبكه اول سیما كارگردانی كرده بود. این سه تلهفیلم اگرچه از اولین تجربههای بذرافشان بهعنوان كارگردان محسوب میشدند اما با این وجود در معرض دید قرار گرفتند و حتی دو، سه مرتبهای مكررا از تلویزیون پخش شدند.

تكرار موفقیتها

علیرضا بذرافشان نویسندگی خود را با سریالهای قابل قبول و در عینحال عامه پسند و پرمخاطبی مثل «خط قرمز»، «تب سرد»، «زیرزمین» و... شروع كرد و بیشتر با علیرضا افخمی و قاسم جعفری همكاری میكرد. او سابقه نویسندگی دو فیلم «رقص در غبار» و «گرگ و میش» را هم داشته. بذرافشان طی این یكسال اخیر تنها سرش به سریال خودش گرم نبوده و علاوه برآن در نگارش فیلمنامه سریال«اینجا تهران است» آرش معیریان، مشاركتهایی داشته است: «دراین سریال من نه به عنوان نویسنده، بلكه به عنوان مشاور نویسنده با گروهی كه قبلا هم سابقه همكاری با آنها را داشتم مثل سارا خسروآبادی، حسین ترابنژاد فعالیت میكردم.

نویسنده اصلی آن سریال محمد محمود سلطانی است و من فقط توافقاتی را با ایشان برای بهتر درآمدن كار داشتم». اما بذرافشان در اولین سریالش هم از همكاری با همكاران همیشگیاش غافل نمانده و در اینباره میگوید: «من نویسندگی این سریال را به تنهایی برعهده نداشتم و در واقع به غیر از خودم خانم خسروآبادی وحسین ترابنژاد برای بهتر در آمدن فرم و ساختار داستان سریال با من همكاری داشتند». بذرافشان در مورد اینكه ایده اصلی این سریال از كجا آمده، اظهار دارد كه: «ما برای نوشتن این سریال و شروع كار جدیدمان تصمیم گرفتیم كه تمهای مختلف سریالسازی و داستان نویسی را بررسی كنیم و در نهایت توانستیم پس از تلاشهای مكرر داستان «نابرده رنج» را خلق كنیم». اما بذرافشان از كارگردانانی است كه از المانهایی خاص برای متفاوت درآمدن و دیده شدن كارهایش استفاده میكند كه همه اینها به فیلمنامههای قوی او وآب نبستن در كارهایش برمیگردد.

به همین منظور او این روزها برای باورپذیر شدن سریال و مشابهت لوكیشنهایش به تهران قدیم دهه 60، به سراغ ساخت لوكیشنی سخت رفته: «بازسازی لوكیشنهای این سریال كه در دوران قدیم میگذرد تاحدودی كارسختی است. چون كوچكترین المانی از تهرانی كه در حال حاضر میبینیم نباید وجود داشته باشد. ماشینها، نمره ماشینها، نحوه لباس و پوشش آدمها، دیالوگها و... هیچكدام نباید با شرایط و مدلهای امروزی تناسب و سنخیتی داشته باشد و وجود آنها اشتباه بزرگی برای ما محسوب میشود. به همینمنظور ما تاجایی كه بتوانیم سعی خودمان را میكنیم و حتی به دلیل در اختیار نداشتن لوكیشن آمادهای، خودمان دست به كار شدیم و برخی لوكیشنها را ساختیم.»

اما به غیر از لوكیشن تهران قدیم سریال لوكیشنهای دیگری هم داشته: «چند لوكیشن هم در كوه و جنگل داشتیم و در واقع هماهنگی گروه با این فضاها فشار كاری بالایی را میطلبد. چون اغلب فضای این مكانها با سرمایی باور نكردنی همراه است، با نبود هریك از اعضای گروه (خصوصا در این فضاها) كار لنگ میماند. الان حدود 5 ماهی است كه بار اصلی سریال بر دوش دو بازیگر اصلی سریال كامبیز دیرباز و سام درخشانی افتاده و اگر آنها نباشند كار بدجوری میخوابد». بذرافشان از سختیهای دیگری كه به كارشان اضافه شده میگوید: «بهخاطر اینكه فضاهای داخلی كمتر در سریال دیده میشود و رد شدن از فضاهای صعبالعبوری با استفاده از توپ و تانك برای در آوردن صحنههای جنگ بیشتر است، سختیهای كار نسبت به اوایل چند برابر شده است».

 

تبیان زنجاندانلود تيتراژ سريال سریال نابرده رنج

پسورد فایل : www.tebyan-zn.ir
گرد آوری: گروه سینما و تلویزیون سایت تبیان زنجان
http://www.tebyan-zn.ir/tv_cinema.html

توجه : این مقاله توسط سیستم نرم افزاری واحد های وب سایت گردآوری شده است و تبیان زنجان ادعای مالکیت این محتوا را نداشته و صرفاً جهت ارتقای سواد عمومی منتشر گردیده است .تبیان زنجان یک وب سایت عمومی اطلاع رسانی میباشد. در صورتی که تولید کننده اصلی این محتوا میباشید و مایل نیستید در وب سایت تبیان زنجان این مطلب در دسترس عموم قرار گیرد لطفا از لینک ' ارسال گزارش ' زیر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام فرمایید .
ارسال گزارش
  
نوشته شده توسط mehran در تاریخ 90/12/13 ساعت 10:20

ممنون از زحمات شما

  
نوشته شده توسط پیام در تاریخ 90/7/7 ساعت 16:54

ممنونم خیلی عالی بود

  
نوشته شده توسط بهمن نسائي در تاریخ 90/4/22 ساعت 9:0

خيلي ممنون از لينک دانلودتون اگه ميشه آهنگ هاي ديگه احسان جون رو هم براي دانلود تو سايتتون قرار بدين

  
نوشته شده توسط حامد شرفي در تاریخ 90/4/21 ساعت 12:26

واقعاًعالي بود،خيلي ممنون

  
نوشته شده توسط مستوره در تاریخ 90/4/19 ساعت 12:16

از مطالب جالب و خواندنی شما سپاسگذارم

  
نوشته شده توسط مستوره در تاریخ 90/4/19 ساعت 12:15

از مطالب جالب و خواندنی شما سپاسگذارم

  
نوشته شده توسط حسین  عباس لو در تاریخ 90/4/6 ساعت 23:14

خوب بود

  

12345
 
9 نفر به اين مطلب راي داده اند
میزان متوسط :4.7 از 5

اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد ؟
 نام و نام خانوادگی : 
آدرس Email :             
کد درون تصویر را وارد نمایید                       
 
 12345 
ضعيفعــالی
ضمن تشکر از توجه شما به این مطلب , نظرات سازنده شما در هر مطلب را صمیمانه ارج نهاده و آنرا به عنوان مرجعی قابل اعتماد جهت پیشرفت و ترقی اطلاع رسانی در فضای گفتمانی مناسب , می دانیم و اميد داريم بتوانيم از حسن نظر شما در راستاي افزايش سطح ارائه محتوا و خدمت رساني بهره گيريم.
نظر شما پس از بررسی توسط بخش محتوا, قابل روئیت برای عموم خواهدبود .
(توجه: تایید نظرات به معنی قبول و یا تایید محتوای آن  از سوی تبیان زنجان نمی باشد )

 
 

31422
© 2004-2009 Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.