.
    ورود به صفحه اصلی گالری صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
camera اطلاعات این تصویر


نام تصویر : غرفه تبیان در روز های اول و دوم چهارمین نمایشگاه فرهنگ عاشورایی زنجان
سایز تصویر : 600 × 800
توضیحات تصویر :
مدير پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تبيان استان زنجان گفت: وضعیت حاضر ایجاب می کند که ارزش ها و مفاهیم اصولی فرهنگی و دینی با استفاده از رسانه های الکترونیکی و با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان در اختیار مردم قرار گیرد . اميرحسين اكبري با اشاره به جایگاه تبیان در فرهنگ سازی برای استفاده سالم از تکنولوژی در کشور ,افزود: تبيان به عنوان تنها نهاد فعال درحوزه دين و انديشه در فضاي IT استان زنجان , سرویس های متنوع فرهنگی و دینی در فضای مجازی و حوزه فناوری شامل اینترانت رایگان , اطلاع رسانی آنلاین , تولید و تجمیع محتوای کاربردی در وب , سرویس های مبتنی بر رسانه های اجتماعی آنلاین ,نرم افزار های متنوع در تمامی عرصه ها , بازی های برگرفته از مفاهیم بومی یا دینی با قابلیت رقابت در محصولات تولیدی منطقه را ارائه میدهد و در این نمایشگاه بصورت مستقیم به معرفی و ارائه این نمونه ها و الگو ها به مخاطبین خواهیم پرداخت. وی ادامه داد : موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان مرکز نیز همگام با این پایگاه در کنار توزیع گسترده نرم افزار ها و محصولات خود , برای تقدیر و تشویق بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی فرهنگ عاشورایی زنجان یک دستگاه خودروی پراید را در اختیار این نمایشگاه قرار داده است که سامانه قرعه کشی آن همزمان با زمان نمایشگاه بصورت الکترونیکی اقدام به ثبت بازدیدکنندگان مینماید و در آخرین روز نمایشگاه قرعه کشی الکترونیکی ان در حضور مردم استان صورت خواهد پذیرفت .

تعداد بازدید : 957
دسته بندی : رویداد های خبری   > گزارش های تصویری تبیان  


957
camera تصاویر مرتبط با این عکس
Copyright 2010 Tebyan Branch Of Zanjan Province. All rights reserved.
(استفاده از آرم تبیان زنجان به منظور مالکیت تبیان زنجان بر عکس نمی باشد و تنها به معنای استفاده از سرور های مجموعه و منابع برای نمایش آن به مخاطبان است . لذا این وب سایت ادعایی در این خصوص ندارد )