.
    ورود به صفحه اصلی گالری صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
camera اطلاعات این تصویر


نام تصویر : عکس بسیار زیبا از ماشین Ford Mondeo Wagon 2011
سایز تصویر : 577 × 800
توضیحات تصویر :
فورد اروپا پیشرفته ترین تکنولوژی و شیک مدل Mondeo فورد در تمام دوران را طراحی نمود. با یک طراحی جدید ، تجدید شده بیرونی ، نمای داخلی بهبود یافته است ، به همراه کارایی بالا فورد EcoBoost بنزین جدید و دیزل TDCi و میزبان راحتی راننده جدید و ایمنی و فن آوری ، تکمیل Mondeo جدید ، دوباره جوان سازی از عمده تولید کنندگان خودرو نمونه کارها فورد و طول می کشد خود را موقعیت به عنوان مدل برتر از فعالیت های اروپا شرکت می باشد. پس از به روز رسانی عمده برای فورد S - مکس و کهکشان ، جدید فورد Mondeo فورد است می تواند در بهره مندی از آخرین پیشرفت مداوم طراحی فورد جنبشی با تفاوت های ظریف بصری در زمینه های کلیدی از قبیل جلو و اکسل عقب. داخلی Mondeo فورد همچنین سود حاصل از یک بررسی جامع از تغییر در مرکز پانل های کنسول ها و درها ، و تعدادی از جدید ، از مواد با کیفیت بالا. جدید Mondeo می بینید برنامه 1 از کارایی بالاتر مشتق کارآمد جدید 240 اسب بخار 2.0 لیتری توربو موتور فورد EcoBoost موتور بنزین ، پیوستن موجود در نسخه 203 اسب بخار از این موتور در Mondeo فورد ، جدید S - مکس و کهکشان آغاز جدید در سال 2010. جدید فورد Mondeo همچنین نسخه کاملا اصلاح شده از 2.2 لیتری فورد Duratorq TDCi موتور دیزل ، 12 درصد افزایش به 200 اسب بخار قدرت ، و آن را قدرتمند ترین فورد موتور دیزل Duratorq تا به امروز.

تعداد بازدید : 853
دسته بندی : وسایل نقلیه   > ماشین و اتومبیل   > Ford


853
camera تصاویر مرتبط با این عکس
Copyright 2010 Tebyan Branch Of Zanjan Province. All rights reserved.
(استفاده از آرم تبیان زنجان به منظور مالکیت تبیان زنجان بر عکس نمی باشد و تنها به معنای استفاده از سرور های مجموعه و منابع برای نمایش آن به مخاطبان است . لذا این وب سایت ادعایی در این خصوص ندارد )