.
    ورود به صفحه اصلی گالری صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
camera اطلاعات این تصویر


نام تصویر : گزارش تصويري از سيل پاكستان
سایز تصویر : 350 × 600
توضیحات تصویر :
ارتش پاکستان یک نوار ویدئویی از عملیات کمک رسانی به سیل زدگان و نجات هزاران نفر را که در محاصره سیل قرار داشتند ، منتشر کرد. به گزارش واحد مرکزی خبر ، سیل پاکستان تاکنون 1600 قربانی برجای گذاشته است . دفتر روابط عمومی ارتش پاکستان اعلام کرد ، بالگردهای نیروی هوایی تاکنون 600 هزار نفر را نجات داده اند. براساس گزارشها ، سیل برزندگی 20 میلیون نفر تاثیر گذاشته است واز لحاظ ویرانی و اختلال زندگی مردم بدترین سیل تاریخ پاکستان است. این حادثه سه هفته پیش با آغاز بارندگی های موسمی و طغیان رودخانه سند آغاز شد. در حالی که باران قطع شده ولی هنوز سطح آب در برخی از روستاهای شمال غربی پاکستان فروکش نکرده و مردم همچنان در پشت بام ها بسر می برند . دولت خسارات ناشی از سیل را میلیاردها دلار تخمین زده است . رئیس دفتر هماهنگ کننده کمک های سازمان ملل متحد در منطقه نیز گفت : کندی پاسخ جامعه جهانی به فاجعه سیل پاکستان به علت غیر قابل انتظار بودن وسعت فاجعه بوده است. سازمان ملل خواستار 460 میلیون دلار کمک مالی شده که تاکنون 40 درصد آن تهیه شده است.

تعداد بازدید : 715
دسته بندی : رویداد های خبری   > وقایع خبری روز جهان  


715
camera تصاویر مرتبط با این عکس
Copyright 2010 Tebyan Branch Of Zanjan Province. All rights reserved.
(استفاده از آرم تبیان زنجان به منظور مالکیت تبیان زنجان بر عکس نمی باشد و تنها به معنای استفاده از سرور های مجموعه و منابع برای نمایش آن به مخاطبان است . لذا این وب سایت ادعایی در این خصوص ندارد )