.
    ورود به صفحه اصلی گالری صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
camera اطلاعات این تصویر


نام تصویر : عكس آتش سوزی در جنگل های غرب رسيه
سایز تصویر : 416 × 640
توضیحات تصویر :
روسیه میزان خسارات ناشی از آتش سوزی در جنگل های غرب این کشور را 15 میلیارد دلار ارزیابی کرد. در حالی که اداره آمار فدرال روسیه هفته آینده گزارش رسمی خود را درباره میزان خسارات ناشی از موج گرما و آتش سوزی در جنگل های این کشور اعلام خواهد کرد اما کارشناسان مسائل زیست محیطی آثار درازمدت ناشی از آتش سوزی در جنگل های روسیه را غیرقابل محاسبه اعلام کردند. موج گرمای بی سابقه در ماه اوت در روسیه که ماه برداشت محصولات کشاورزی در این کشور به حساب می آید خسارات زیادی هم به بخش کشاورزی این کشور وارد کرد به طوریکه میزان برداشت محصولات کشاورزی از جمله گندم در این کشور 25 درصد کاهش یافت . براساس این گزارش ، دولت روسیه صادرات هرگونه غله را به خارج از این کشور ممنوع اعلام کرد که این امر افزایش قیمت محصولات کشاورزی و افزایش تقاضا برای خرید این محصولات را در بازار داخلی روسیه درپی داشته است.

تعداد بازدید : 823
دسته بندی : رویداد های خبری   > وقایع خبری روز جهان  


823
camera تصاویر مرتبط با این عکس
Copyright 2010 Tebyan Branch Of Zanjan Province. All rights reserved.
(استفاده از آرم تبیان زنجان به منظور مالکیت تبیان زنجان بر عکس نمی باشد و تنها به معنای استفاده از سرور های مجموعه و منابع برای نمایش آن به مخاطبان است . لذا این وب سایت ادعایی در این خصوص ندارد )