.
    ورود به صفحه اصلی گالری صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
camera اطلاعات این تصویر


نام تصویر : عكس وضعيت امداد و كمك رساني به مردم سيل زده پاكستان
سایز تصویر : 395 × 640
توضیحات تصویر :
جان هولمز ، هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد اعلام کرد : با ادامه سیل در پاکستان ، دست کم 160 هزار كیلومتر مربع از خاک این کشور به زیر آب رفته و نیاز سیل زدگان به کمک ها افزایش یافته است . تا کنون یک میلیون و 200 هزار خانه بر اثر سیل در پاكستان ویران شده است و 4 میلیون و 800 میلیون نفر نیز بی سرپناه شده اند . هم اكنون 800 هزار نفر در مناطق مختلف پاكستان در محاصره سیل قرار دارند که بیشتر آنها در مناطق شمال غربی و به خصوص دره سوآت هستند . همچنین سه میلیون و چهارصد هزار راس دام در مناطق سیل زده پاكستان تلف شده است . در شبانه روز گذشته 391 روستای پاكستان هم زیر آب رفته است. مقامات پاکستانی امروز نیز به علت طغیان رودخانه ایندوس در جنوب این کشور ، یک شهر دیگر را با سیصد هزار نفر جمعیت تخلیه کردند . با وجود فروكش كردن سیلاب در مناطق شمال و مرکز پاکستان ، بارش باران های موسمی ، بار دیگر سبب بالا آمدن آب رودخانه ایندوس تا حد طغیان شده است ؛ در نتیجه در روزهای اخیر میلیون ها نفر در استان جنوبی سند ، به اجبار شهر و دیارشان را ترك كرده اند . بنا بر اعلام سازمان ملل ، تاکنون شصت تا هفتاد درصد از 460 میلیون دلار کمک اضطراری درخواست شده برای پاكستان تامین شده است . در روند امدادرسانی به پاكستان ، تا كنون شش محموله از کمک های بشردوستانه جمهوری اسلامی ایران به مناطق سیل زده این كشور ارسال شده است . رئیس سازمان جمعیت هلال احمر گفت : چهار محموله از طریق هوایی و 2 محموله دیگر به صورت زمینی به اسلام آباد فرستاده شده است .

تعداد بازدید : 881
دسته بندی : رویداد های خبری   > وقایع خبری روز جهان  


881
camera تصاویر مرتبط با این عکس
Copyright 2010 Tebyan Branch Of Zanjan Province. All rights reserved.
(استفاده از آرم تبیان زنجان به منظور مالکیت تبیان زنجان بر عکس نمی باشد و تنها به معنای استفاده از سرور های مجموعه و منابع برای نمایش آن به مخاطبان است . لذا این وب سایت ادعایی در این خصوص ندارد )