مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
عکس و عکاسی مقالات
امر به معروف و نهی از منکر
لینکستان وب سایت های مفید
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
احادیث حضرت محمد
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
فعالان ثبت مطلب این ماه
فعالان ارسال دعوتنامه این ماه
فعالان نظر دهندگان این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط fardsaeid با 144683 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 95
     درج شده در
    

پنجاه وچهارمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران آغاز به کار کرد

 

پنجاه و چهارمین کنگره بین المللی سالانه انجمن دندانپزشکی ایران امروز (سه شنبه) با رویکرد بیمار محوری و با حضور بیش از پنج هزار شرکت کننده شامل دندانپزشکان داخل و خارج از کشور در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

 

  به نقل از ایرنا ، دبیر علمی این کنگره در گفت و گو با خبرنگاران در مورد محور اصلی برگزاری کنگره پنجاه و چهارمین کنگره بین المللی سالانه انجمن دندانپزشکی گفت:در درمان بیماری ها باید بیماران مورد توجه قرار گیرند و یک پزشک نباید براساس وضعیت بیماری در درمان بیمار تصمیم گیری کند.

دکتر پوریا مطهری افزود:دندانپزشکان باید مجموعه ای از شواهد بیماری را که بین هر فرد با فرد دیگر متفاوت است در تصمیم گیری های خود برای درمان بیماری مورد توجه قرار دهند.وی درخصوص ایمپلنت های دندانی نیز توضیح داد: هر فردی که دندان خود را از دست داد به این معنا نیست که می توان برای او از ایمپلنت استفاده کرد و باید شرایط پزشکی، بهداشتی، جسمی و روحی بیماران را پیش از استفاده از ایمپلنت مورد بررسی قرار داد.

مطهری افزود:برای افرادی که شرایط کامل برای کاشت دندان دارند می توان از ایمپلنت های دندانی استفاده کرد.دبیر علمی پنجاه و چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی در ادامه این کنگره را جزو قدیمی ترین کنگره های حوزه پزشکی کشور عنوان کرد که پنجاه و چهار سال از قدمت آن می گذرد.

مطهری افزود:در این کنگره 54 سخنران داخلی و 16 سخنران از هشت کشور آمریکا، آلمان، ژاپن، اسپانیا، ایتالیا، کانادا، سوییس و بلژیک به ارایه تازه ترین دستاوردهای حوزه دندانپزشکی می پردازند.وی با بیان اینکه 70 مقاله نیز به صورت پوستر در این کنگره ارایه می شود افزود:درحاشیه این کنگره همچنین 28 آموزش دوره ای و 22 کارگاه آموزشی برگزار می شود که شرکت در آن 19 امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان دارد.

پنجاه و چهارمین کنگره بین المللی سالانه انجمن دندانپزشکی ایران امروز 16 اردیبهشت ماه در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

این کنگره 19 اردیبهشت ماه پایان می یابد.


باز منتشر شده توسط fardsaeid در وب سایت تبیان مرکز زنجانتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.