مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
لینکستان وب سایت های مفید
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
احادیث حضرت محمد
امر به معروف و نهی از منکر
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 57
     درج شده در 1317 روز و 7 ساعت و 22 دقیقه قبل
    
قم/خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی / عادی
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز با حضرات ایات مکارم شیرازی و صافی گلپایگانی در قم دیدار کرد .
دکتر قاضی زاده هاشمی در این دیدارها گزارش کاملی از سفر خود به عربستان برای انتقال اجساد قربانیان فاجعه منا بیان کرد .
وی با اظهار تاسف از این فاجعه گفت: دولت از همان ابتدا تقاضای اعزام یکی از اعضای کابینه را داشت اما دولت عربستان با چهار روز تاخیر با این مسئله موافقت کرد .
دکتر هاشمی افزود: من در ابتدا به صورت زائر عادی سفر کردم به گونه ای که حتی از ما استقبال هم نشد .
وی با اشاره به گله گذاری مقامات عربستان از ایران در رسانه ها گفت: من به انها گفتم من پزشک هستم نه یک فرد سیاسی و از این طریق مسائل را حل و فصل کردم .
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون حدود سیصد قربانی این فاجعه به ایران منتقل شدند گفت: اجساد حدود شصت قربانی همچنان مفقود است که به دلیل شرایط بد نگهداری اجساد امکان انتقال برخی از آنها به ایران نیست .
دکتر هاشمی تاکید کرد: دولت عربستان باید پاسخ بدهد که علت ماجرا چه بوده است اما بعید است که عمدی در کار باشد .
وی با اشاره به بی کفایتی های همیشگی عربستان گفت: این مسئله امسال هم مشهود بود اما باید هم عربستان و هم دیگر کشورهای اسلامی از این فاجعه برای مدیریت حج درس بگیرند .
وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی ساخت هتل در منا را برای جلوگیری از این فجایع ضروری دانست و در عین حال افزود: فتاوای مراجع عظام برای سهولت در مناسک حج به ویژه ترتیبات اعمال در منی قطعا راهگشا خواهد بود.
0002


منبع : http://www.iribnews.ir/NewsText.aspx?ID=742968توجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.