مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
لینکستان وب سایت های مفید
احادیث حضرت محمد
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
امر به معروف و نهی از منکر
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 30
     درج شده در 1269 روز و 1 ساعت و 33 دقیقه قبل
    
«غضنفر رکن آبادی» سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران که جایگاهی ویژه نزد همه مردم لبنان از طوایف و مذاهب مختلف دارد، پیش از عزیمت به سرزمین وحی برای ادای مناسک حج تمتع در پیام خداحافظی به فرزند شهید رضوان فارس (حاج رضا) رئیس تیم حفاظت سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت « از خداوند متعال آرزوی شهادت» کرده است.

رکن آبادی که در مناسک حج تمتع امسال ودر جریان فاجعه دردناک منا درگذشت با خانواده شهدای مقاومت لبنان به ویژه فرزندان شهدای انفجارهای تروریستی انتحاری مقابل سفارت ایران در بیروت روابطی گرم وصمیمانه داشت.
به گزارش ایرنا خانواده شهید رضوان فارس متن این پیام را در اختیار خبرنگار ایرنا در بیروت قرار دادند.
وی در این پیام خطاب به « ریان» دختر شهید رضوان فارس نوشته است: دخترعزیزم الان عازم حرم نبوی هستم و دعاگوی شما و اعضای خانواده تان هستم.
در ادامه این پیام آمده است: همه شما فرزندان شهدا را جزو خانواده خود می دانم و تو همچون دختر من هستی.
در ادامه پیام رکن آبادی آمده است: شهادت گوارای پدرت.. از خداوند می خواهم مرا نیز به او ملحق کند و توفیق شهادت در راه خود را نصیبم گرداند.
شهید رضوان فارس محافظ شخصی رکن آبادی و سرپرست تیم حفاظت و امنیت سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت بود که در جریان انفجارهای تروریستی دو سال قبل مقابل سفارت ایران در بیروت به شهادت رسید.
در جریان این عملیات تروریستی، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران در بیروت ، همسر یکی از دیپلمات های ایرانی و ۴ تن از نیروهای حفاظت و تعدادی شهروند عادی لبنانی به شهادت رسیدند.
در این عملیات تروریستی که توسط گروه تروریستی تکفیری گردان های عبدالله عزام وابسته به القاعده انجام گرفت، ابتدا یکی از دو عنصر انتحاری خود را در نزدیک در ورودی سفارت منفجر کرد که به دنبال آن شهید رضوان فارس (حاج رضا) به سرعت به خیابان آمد و با تیراندازی مانع از ورود خودروی بمب گذاری شده و انتحاری دوم به داخل سفارت شد.
این اقدام شجاعانه شهید فارس باعث شد فرد انتحاری خود و خودروی بمب گذاری شده را در پشت دیوار سفارت منفجر کند.
شهید حاج رضا با این ایثارگری و بذل جان خود توانست خطری بزرگ و هولناک را از سفارت جمهوری اسلامی ایران و کارکنان ایرانی و غیرایرانی آن دور سازد.

منبع : http://alef.ir/vdcjatetxuqevxz.fsfu.html?313474توجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.