مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان وب سایت های مفید
امر به معروف و نهی از منکر
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
احادیث حضرت محمد
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 95
     درج شده در 994 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل
    
فیلتر مجدد واتس‌اَپ در برزیل


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، سپس دادگاه عالی دستور رفع مسدودیت را صادر کرد و واتس‌اَپ مجدداً در برزیل قابل‌استفاده شد.


اما این هفته واتس‌اَپ دوباره به مدت ۷۲ ساعت مسدود شد تا کمپانی اطلاعات مربوط به یک قاچاقچی را به دادگاه ارائه کند و بر اساس دستور رسمی به دلیل عدم بازخوانی پیام‌های مظنون، اپراتورهای مخابراتی با ایجاد اخلال این اپلیکیشن محبوب را در برزیل مسدود کردند.

در ماه مارس امسال اتفاقی مشابه در آمریکا رخ داد و دادگاه نتوانست به اطلاعات یک مظنون دسترسی پیدا کند چراکه واتس‌اَپ مانع از استراق سمع پیام‌ها توسط وزارت دادگستری آمریکا شد.

اما اپراتورهای مخابراتی برسیل از مسدود شدن واتس‌اَپ بسیار خوشحال هستند چراکه بیش از ۱۰۰ میلیون برزیلی با واتس‌اَپ کار می‌کنند و ارسال پیامک و تماس تلفنی از طریق واتس‌اَپ انجام می‌دهند و عملاً با این کار مانع سودهای سرشار اپراتورهای مخابراتی شده‌اند و آنچه درباره رأی دادگاه مظنونان و قاچاقچیان مواد مخدر در این کشور مطرح می‌شود، پوششی است تا مانع از ضرر و زیان بیشتر اپراتورها شوند.

اپراتورها سرویس VOIP را در برزیل غیرقانونی می‌دانند و حتی دستور بازداشت مارسل مونتالوائو، مدیر فیس‌بوک در برزیل را در ماه مارس گرفتند تا فشارها بر این کمپانی بیشتر شود.

منبع : http://itna.ir/fa/doc/news/42704/فیلتر-مجدد-واتس-ا-پ-برزیلتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.