مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان وب سایت های مفید
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
امر به معروف و نهی از منکر
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
عکس و عکاسی مقالات
احادیث حضرت محمد
طبقه بندی موضوعی مطالب
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 25
     درج شده در 460 روز و 10 ساعت و 9 دقیقه قبل
    

به گزارش خبرنگار مهر، ابرها میهمان ناخوانده آسمان استان سمنان در واپسین لحظات بهاری هستند، ابرهایی که ۱۵روزی بود از آنها خبری نداشتیم و امروز همزمان با نخستین ثانیه های تحویل بهار، به شهرهای استان سفر کرده اند و طبق پیش بینی هواشناسی، احتمالا در شهرهای سمنان، دامغان و شاهرود خواهند بارید.

هم اکنون دمای هوا در سمنان ۱۵درجه بالای صفر است و ابرها در آسمان هستند اما این شرایط در ادامه روز و همچنین روز سه شنبه تغییر خواهد کرد و با استقرار سامانه کم فشار بارشی، احتمالا بارش باران را در این شهرستان خواهیم داشت، همچنین دمای هوای سمنان کمی سردتر خواهد شد به نحوی که بیشینه و کمینه دمای هوای سمنان که هم اکنون ۱۶ و هشت درجه بالای صفر است در روز آتی به ۱۴ و شش درجه بالای صفر خواهد رسید.

شاهرود نیز شرایطی مشابه دارد اما بارش ها کمی دیرتر از مرکز استان، به این بزرگترین شهرستان استان سمنان خواهند رسید، هم اکنون آسمان شاهرود نیمه ابری است و دمای هوا ۱۶درجه عنوان می شود اما آسمان این شهر نیز در روزهای آتی میزبان ابرها خواهد بود و احتمال بارش در این شهرستان به خصوص در ارتفاعاتی مانند جنگل ابر، اولنگ، مجن و شاهکوه وجود خواهد داشت.

مسافرانی که قصد ماندن در دامغان را دارند نیز باید بدانند آسمان این شهر در سی امین روز از اسفندماه۹۵ نیمه ابری است اما در ادامه روز به ابرها افزوده شده و احتمال بارش در این شهرستان نیز وجود دارد، دمای کنونی دامغان ۱۶درجه است و پیش بینی هواشناسی برای دمای این شهر طی امروز و فردا به ترتیب ۱۷ و شش درجه بالای صفر و ۱۴ و شش درجه بالای صفر خواهد بود.

پدیده نادر هواشناسی اما در گرمسار و آرادان رخ داده است برعکس روزهای معمول سال، آسمان این دو شهر نه تنها تمام ابری است، بلکه دمای هوا نیز در این دو شهرستان همسایه به طرز محسوسی کاهش یافته است هم اکنون آرادان با ۱۰ درجه یکی از دو شهر سرد استان سمنان نامیده می شود و احتمال بارش باران در این شهر مخصوصا طی ساعات آتی وجود دارد، گرمسار نیز شرایطی مشابه دارد و بارش باران در این شهرستان دیده خواهد شد.

هوای میامی هم اکنون مطبوع است و دماسنج‌ها عدد ۱۶را نشان می دهند هرچند آسمان این شهرستان نیمه ابری عنوان شده اما در ساعات آتی پدیده خاصی برای این شهرستان رخ نخواهد داد اما شرایط برای میامی با ورود سامانه بارشی تغییر خواهد کرد و از صبح فردا آسمان این شهرستان نیز شاهد بارش پراکنده و افزایش ابر است.

در مجموع باید گفت دمای هوای سطح استان سمنان هم اکنون در ساعات واپسین سال۹۵ به صورت میانگین ۱۵درجه بالای صفر است و هواشناسی آسمان نیمه ابری همراه با بارش پراکنده را برای این استان پیش بینی کرده است.

اما باید دانست که سامانه کم فشار بارشی که هم اکنون در محور هراز مسافران را با بارش برف غافل گیر کرده طی ساعات واپسین روز سی ام و ساعات نخستین روز اول فروردین به استان سمنان نیز خواهد رسید که مسافران نوروزی می بایست شرایط سفر خود را با وضعیت جوی هماهنگ کنند تا بتوانند در بهترین زمان اسکان یافته و به مسافرت خود ادامه دهند.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3936249/بارش-باران-با-سال-نو-به-استان-سمنان-می-آید-هوا-سرد-می-شودتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.