مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
امر به معروف و نهی از منکر
لینکستان وب سایت های مفید
عکس و عکاسی مقالات
احادیث حضرت محمد
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 18
     درج شده در 398 روز و 23 ساعت و 48 دقیقه قبل
    

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا مومنی یکشنبه شب در نشست خبری که با خبرنگاران استان هرمزگان در سالن جلسات منطقه آزاد قشم برگزار کرد، در پاسخ به سئوال مهر در مورد آخرین وضعیت اموال مصادره شده منطقه آزاد قشم در دادگستری استانبیان داشت: ۲۲ هزار میلیارد ریال از اموال سازمان منطقه آزاد قشم که در محاکم قضایی در حال تعیین و تکلیف بود آزاد شد، این اموال در دولت های گذشته به شکل غیرقانونی به افراد و اشخاص حقیقی واگذار شده بود.

وی اظهارداشت: ۴۱ پرونده مساله دار سازمان منطقه آزاد قشم مورد بررسی قرار گرفته و تا پایان بهمن امسال، دو هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی این سازمان، مجددا به اموال منطقه آزاد قشم بازگشت.

وی با بیان اینکه برای رفع تصرف اراضی منطقه آزاد قشم شعبه ویژه ای در دادگستری قشم راه اندازی شده بود، عنوان کرد: ارزش ریالی زمین های تصرف شده، بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد بود، منطقه آزاد حافظ منافع مردم و دولت است و نخواهیم گذاشت نه یک سانتیمتر از زمین مردم تصرف شود و نه یک میلیمتر از اموال دولت به صورت غیرقانونی واگذار یا تصرف شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، گفت: ۲۲ هزار میلیارد ریال از اموال سازمان منطقه آزاد قشم که در دولت گذشته به طرق مختلف و غیرقانونی به اشخاص واگذار شده بود، به اموال این سازمان پیوست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت احداث پل خلیج فارس و اتصال جزیره قشم به سرزمین اصلی بیان داشت:  برای اجرای این پروژه تاکنون دو هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و کیسون (پایه پل) نیز آماده نصب در آب است.

مومنی، از مذاکره به منظور تامین فاینانس این پروژه خبر داد و افزود: شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس، شامل ۸۶ کیلومتر اتوبان، ۹۲ کیلومتر راه آهن و احداث یک بندر است و برای اتمام این پروژه، ۹۲۰ میلیارد دلار اعتبار معادل چهار هزار میلیارد تومان نیاز است.

وی همچنین از آمادگی سرمایه گذاران برای مشارکت در ساخت پل ملی خلیج فارس از طریق فاینانس هستند خبر داد و ابرازداشت: در صورت اعطای تضامین لازم از سوی دولت، می توان اجرای این پروژه را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و همچنین ارتباط شاهراه جنوب به شمال دانست.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3936242/مشکل-فاینانس-پل-ملی-خلیج-فارس-اموال-منطقه-آزادقشم-آزاد-شدتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.