مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
امر به معروف و نهی از منکر
احادیث حضرت محمد
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
عکس و عکاسی مقالات
لینکستان وب سایت های مفید
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
فعالان ارسال دعوتنامه این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 38
     درج شده در 457 روز و 7 ساعت و 19 دقیقه قبل
    

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی دوشنبه شب در جمع فعالان تبلیغی و مذهبی اظهار داشت: اینکه مقام معظم رهبری امسال را به نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری فرموده‌اند حاکی از اهمیت این موضوع است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان این که اهتمام به تولید و اشتغال زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است، بیان داشت: مقام معظم رهبری با توجه به اهمیت موضوع سال گذشته را به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری فرمودند و امسال دو محور اساسی را به این موضوع اضافه فرمودند.

وی اضافه کرد: فلسفه نام‌گذاری امسال ناشی از اهمیت اقتصاد مقاومتی است که در توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی نقش مهمی دارد و همواره مسئولان باید آن را سرلوحه کار خود قرار بدهند.

حجت‌الاسلام سروستانی ادامه داد: تولید و اشتغال دو محور اساسی نام‌گذاری شعار امسال هستند که تحقق این دو محور باعث مرتفع شدن گرفتاری‌ها و مشکلات جامعه می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در ادامه سخنان خود اظهار داشت: اگر به صورت جدی به بحث تولید پرداخته شود باعث اشتغال و ایجاد فرصت‌های شغلی می‌شود و بسیاری از مشکلات و آسیب‌ها را از بین می‌برد.

وی با بیان این که رمز موفقیت انقلاب اسلامی تاکید بر باورهای دینی و توان داخلی است، تاکید کرد: مسئولان باید همواره با توکل بر خدا و پیشه کردن توصیه های مقام معظم رهبری به تولید داخل بپردازند و از نگاه به خارج و هرگونه وابستگی به بیگانگان پرهیز داشته باشند.

حجت الاسلام سروستانی افزود: راز نجات میهن اسلامی تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدام در راستای تحقق منویات معظم له خواهد بود و در همین راستا تولید و اشتغال دو بالی هستند که مشکلات جامعه را حل می‌کنند.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3936579/اهتمام-به-تولید-و-اشتغال-زمینه-ساز-تحقق-اقتصاد-مقاومتی-استتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.