مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
امر به معروف و نهی از منکر
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
احادیث حضرت محمد
لینکستان وب سایت های مفید
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
فعالان ثبت مطلب این ماه
فعالان ارسال دعوتنامه این ماه
فعالان نظر دهندگان این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 59
     درج شده در
    

به گزارش خبرنگار مهر، محمد فرهادی عصر امروز در اختتامیه دومین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: بناداریم در عرصه علمی با بهره گیری از دانش داخلی، بخش کوچکی از اهداف بزرگ و به حق مقام معظم رهبری را در زمینه شعار سال محقق کنیم.

وی افزود: یکی از مهمترین سیاست های دولت یازدهم پیشرفت در عرصه‌های مختلف علمی و عدم وابستگی به دیگر کشورها بوده که در این راستا تلاش ها و اقدامات بسیاری انجام گرفته است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تولید سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با توان دانشمندان و نخبگان ایرانی را یکی از پیشرفت های کشور در عرصه علمی برشمرد و گفت: جهاد دانشگاهی از جمله مجموعه‌های علمی و دانشگاهی است که گام‌های بسیار خوبی در راستای خودکفایی کشورمان در تولید سلول‌های بنیادی و بازساختی پزشکی برداشته است.

وی ابراز داشت: نخبگان و دانشمندان ایرانی در شاخه‌های مختلف علمی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و این توان و دانش چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی برهیچکس پوشیده نیست.

فرهادی با بیان اینکه دانشمندان ایرانی در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی افتخارات زیادی را رقم زده‌اند، خاطرنشان کرد: بی‌شک اگر حمایت های بیشتری از آنان صورت گیرد، شاهد پیشرفت روز افزون کشورمان در عرصه های علمی همچون تولید سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه قرن ۲۱، دوران علوم اعصاب، شناختی و زیستی است، باید با برنامه ریزی و تلاش دانشمندان و نخبگان ایرانی، شاهد مدلسازی و یافته‌هایی در حوزه‌های تشخیصی، شناختی و درمانی باشیم.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری تصریح کرد: در حوزه دانش عصب شناسی یا نوروساینس ۱۷ قلمرو وجود دارد که باید آن‌ها پرداخته شود و خوشبختانه امروز ایران اسلامی هم گام با دیگر کشورها، پیشرفت‌های بسیار خوبی در عرصه سلول‌های بنیادی و پزشکی داشته است.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3958794/عمل-به-اقتصاد-مقاومتی-در-عرصه-علمی-با-استفاده-از-دانش-داخلیتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.