مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
امر به معروف و نهی از منکر
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
احادیث حضرت محمد
لینکستان وب سایت های مفید
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 158
     درج شده در 759 روز و 14 ساعت و 49 دقیقه قبل
    

به گزارش خبرنگار مهر، حسن لطفی عصر جمعه در جلسه با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور که در سالن جلسات فرمانداری رزن برگزار شد با اشاره به اینکه  ساخت و ساز خارج از محدوده روستایی یکی از مهمترین مشکلات شهرستان رزن است، گفت: ۳۶۳ واحد ساخت و ساز غیر مجاز و خارج از محدوده روستایی در شهرستان رزن وجود دارد که از این تعداد ۴۳ واحد ساماندهی شده و ۳۲۰واحد دارای مشکل است.

وی اظهار داشت: خارج از محدوده بودن این مساکن موجب شده امکان خدمات دهی دستگاهای خدمات رسان به آنها با مشکل مواجه شود که با تلاش های صورت گرفته قرار شد دستگاه ها نسبت به حل مشکل این واحد ها تلاش کنند.

نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکل مسکن مهر شهرقروه درجزین یادآور شد: ساخت پروژه مسکن مهر شهر قروه درجزین از ۶ سال پیش شروع شده بود که به علت برخی از مشکلات واگذاری این طرح به متقاضیان با مشکل مواجه شد.

وی افزود: با تلاش های صورت گرفته ۵۸ واحد از مسکن ۲۱۸ واحدی شهر قروه درجزین آماده تحویل است که در چند روز آینده با حل برخی از مشکلات آن، این پروژه به متقاضیان تحویل خواهد شد.

لطفی با اشاره به اینکه طی سال گذشته در بیش از ۱۷ روستای شهرستان رزن بهسازی فاز اول اجرا شده است، گفت: برای بهسازی این روستاها بیش از ۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی نبود دستگاهی برای اجرای امور روستاییان در روستاها را  یکی از مهمترین مشکلات عنوان کرد و ادامه داد: ۲۲ دستگاه اجرایی در کشور به نحوی در ساماندهی روستاها و اجرای پروژه های روستایی و اداره امور روستا دخیل هستند و همین تعدد دستگاها در اجرای قوانین و امور مربوط به روستا کار عمرانی در روستاها را با مشکل مواجه کرده است.

حسن لطفی اظهار داشت: طی توافقات صورت گرفته با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن بهسازی ۱۴ روستا در شهرستان رزن انجام خواهد شد.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3958882/شناسایی-۳۶۳-واحد-ساخت-و-ساز-خارج-از-محدوده-روستایی-در-رزن
توجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.