مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
احادیث حضرت محمد
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
لینکستان وب سایت های مفید
امر به معروف و نهی از منکر
عکس و عکاسی مقالات
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 2417
     درج شده در 758 روز و 17 ساعت و 6 دقیقه قبل
    

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر افشین علیخانی در برنامه «نبض» شبکه خبر که جمعه شب روی آنتن رفت، اظهارداشت: ما کشوری هستیم که آسیب پذیری بالایی داریم و این باعث می شود بعد از هر حادثه ریسک بالایی متوجه مردم باشد و در کنار آن بسیاری از زیرساخت های کشور در این حوادث و بلایا از بین می رود.

وی افزود: مناطق حادثه خیر در کشور ما مطابق مناطق ۹ گانه مشخص شده اند و باید همزمان با این اقدامات جامعه را آماده کنیم تا بتوانیم به واسطه آن میزان خسارت ها را کاهش دهیم.

علیخانی گفت: نقشه مخاطرات کشور باید به روش های علمی پیاده سازی شود و بر اساس آن برنامه ریزی ها انجام شود زیرا با توجه به حوادث سال های اخیر در مناطق مختلف کشور باید بر میزان آگاهی و آمادگی مردم افزوده شود.

مدیر کل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر با اشاره به طرح خادم در هلال احمر، اظهارداشت: بحث پیشگیری از ارکان مهم و محوری برنامه هلال احمر برای افزایش آمادگی جامعه در مواجهه با حوادث است که مطابق برنامه باید در افق ۱۴۰۰ میزان جمعیت آماده در جامعه به عدد ۳۰ از ۱۰۰ برسد.

وی افزود: ما برنامه های آموزشی خود را با اولویت آسیب پذیر ترین مناطق کشور اجرایی کردیم و استقبال خوبی هم از طرف مردم با این آموزش ها شده است.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3958945/آسیب-پذیری-ایران-در-حوادث-بالاست-ضرورت-ارتقای-آگاهی-مردمتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.