مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
امر به معروف و نهی از منکر
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
احادیث حضرت محمد
لینکستان وب سایت های مفید
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 2329
     درج شده در 758 روز و 11 ساعت و 53 دقیقه قبل
    

بهرام مشتاقی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شورای فنی تمام جوانب امر را برای چیدن ترکیب تیم ملی در رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی سنجیده است، گفت: ترکیب نفرات اعزامی به این رقابتها به نوعی چیده شده تا بتوان در هر دو میدان که فاصله زمانی اندکی نسبت به هم دارند، بهترین نتیجه را بگیریم. ضمن اینکه مهره سوزی هم نکنیم و به درستی از داشته هایمان بهره ببریم.

وی با تاکید بر اینکه ترکیب دو تیم اعزامی به قهرمانی آسیا و همبستگی کشورهای اسلامی قطعی شده و تغییری نخواهد داشت، گفت: زمانی برای آزمون و خطا و تغییر نفرات نداریم و ترکیب دو تیم نهایی شده، اما باید توجه داشت که هدف اصلی ما در نهایت، رقابتهای جهانی است. ما رویدادهای مختلفی را تا آن زمان پیش رو داریم که باید حداکثر تلاش مان را برای درخشش در  مصاف جهانی به کار گیریم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی در خصوص حضور عبدولی در ترکیب تیم ملی گفت: باید به طور کلی در این خصوص صحبت کرد. بحث یک فرد خاص نیست، قطعا تمامی کشتی گیران باید طبق نظر کادر فنی در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشند. نمی توان گفت که فردی می تواند انفرادی تمرین کند و در نهایت همراه تیم ملی به مسابقات مهم اعزام شود. بدیهی است هر کشتی گیری که داعیه ملی پوش شدن را دارد، بدون چون و چرا باید همپای دیگر اردونشینان زیر نظر کادر فنی باشد.

مشتاقی در پایان اظهار داشت: ما در برخی از اوزان، نفرات پرتعداد و ششدانگ نداریم و باید به هر شکل ممکن این کاستی را در طول زمان برطرف شود. همانطور که گفتم هدف اصلی ما رقابتهای جهانی است، اما باید به یاد داشته باشیم که دورنمای کشتی ایران، المپیک ۲۰۲۰ است و باید تا آن زمان به خوبی تجهیز و آماده شویم.

رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا روزهای ۲۰ تا ۲۴ اردیبهشت در شهر دهلی‌نو هندوستان و بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی نیز روزهای ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در شهر باکو آذربایجان برگزار می شود.


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3956852/مدعیان-تیم-ملی-باید-در-اردو-تمرین-کنند-هدف-ما-رقابت-های-جهانیتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.