مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان وب سایت های مفید
احادیث حضرت محمد
امر به معروف و نهی از منکر
عکس و عکاسی مقالات
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط tebyanbot با 1373712 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 2210
     درج شده در 760 روز و 23 ساعت و 25 دقیقه قبل
    

محمد درخشان با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: «بالیان کارن» از مربیان شناخته شده در جهان است که در رقابتهای معتبر کنار تیم اوکراین او را دیده ام. کارن با تیم اوکراین هفت سهمیه المپیک را کسب کرد و علی رغم آنکه به مدالی دست پیدا نکردند، اما مبارزات خوبی به نمایش گذاشتند. 

وی افزود: کارن با سفر به تهران چند روزی در تمرینات تیم ملی حضور داشت و در نهایت بامداد پنجشنبه راهی کشور خود شد. در این مدت وضعیت فنی و کاری او زیر نظر قرار داشت. جلساتی با کارن داشتیم و شرایط بررسی شد. به زودی در خصوص او تصمیم گیری خواهیم کرد. 

رئیس فدراسیون جودو ادامه داد: نگاه ما برای جذب مربی خارجی میزان تاثیرگذاری او در جودو کشورمان است. با بررسی هایی که داشتیم باید ببینیم این مربی تا چه اندازه می‌تواند برای جودو ما موثر باشد. در صورتی که بخواهیم با او کار کنیم ابتدا یک قرارد شش ماه مدنظر ماست و پس از این مدت در خصوص ادامه همکاری تصمیم گیری خواهد شد. 

درخشان در مورد نرسیدن نوجوانان به تورنمنت باکو گفت: این تیم قرار بود در رقابتهای بین المللی آذربایجان شرکت کند و از چند هفته قبل به دنبال انجام کارهای روادید بودیم. ولی متاسفانه از سوی میزبان کارها با تاخیر پیگیری شد و زمانی که سفارت قرار بود رواید نفرات اعزامی را صادر کند، ما صبح روز مسابقات به باکو می رسیدیم و عملا حضور در این رقابتها را از دست دادیم. 

وی به غیبت جواد محجوب در اردوی تیم ملی هم اشاره کرد و گفت: محجوب جودوکار خوبی است که مدالهای ارزشمندی هم برای جودو ایران کسب کرده است. ولی او باید تابع قوانین اردوهای ملی باشد و در تمرینات شرکت کند. آخرین صحبتی که با مدیرتیم های ملی داشته، قرار شده که مرحله بعد اردوها در تمرینات شرکت کند. 

رئیس فدراسیون جودو در خصوص نوع برخورد فدراسیون با این نوع غیبت ها هم گفت: برای حضور در اردوهای تیم ملی قوانینی وجود دارد که همه باید تابع آن باشند. علی رغم علاقه شخصی به او و احترام به تصمیمات وی، باید در اردوها شرکت کرده و صحبت های خود را بیان کند و سپس در مورد او تصمیم گیری کنیم. 

درخشان در پایان به بازیهای کشورهای اسلامی هم گفت: دو جودوکار را برای حضور در این رقابتها معرفی کرده ایم. سعید ملایی و علیرضا خجسته به این رقابتها اعزام خواهند شد. ضمن اینکه برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا به زودی ترکیب تیم اعزامی را معرفی خواهیم کرد. 


منبع : http://www.mehrnews.com/news/3958915/تکلیف-سرمربی-تیم-ملی-جودو-مشخص-می-شود-مذاکره-با-گزینه-اوکراینیتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.