1  
   
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  
دسترسی سریع
تبلیغات
زمان بندی جشنواره
  • فراخوان : 20 آبان 89
  • شروع ثبت نام : 1 آذر 89
  • مدت جشنواره : 2 ماه تا 1 بهمن 89
  • تمدید جشنواره : 1 ماه تا اول اسفند 89
  • وبلاگ های برگزیده مرحله اول  : 15 اسفند  89
  • اعلام برندگان:  متعاقبا اعلام میشود
پشتیبانی زنده جشنواره

کاربر گرامی , در صورتی که نیاز به طرح سوال فوری در خصوص هر موضوع مرتبط با جشنواره دارید از طریق ID زیر میتوانید آنرا سوال و پاسخ خود را دریافت نمایید .
ساعات مشاوره بخش پشتیبانی همه روزه از :
ساعت 16 الی 18
ID :tebyanweblog


تبیان دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟ بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

به وب سایت سومین جشنواره ســــراســـــری وبلاگ های دینی خوش آمدید 

با یاری خداوند متعال و پس از برگزاری  2 دوره موفق از جشنواره سراسری وبلاگ های حوزه  دین و اندیشه در سال های گذشته  و با توجه به اینکه تداوم اين حرکت , نکته کليدي در تاثير بخشي اهداف ارزشمند آن است, اینک گام دیگری در حمایت از اطلاع رسانی , تولید و توسعه محتوای فارسی در حوزه دین و اندیشه بر میداریم .

در حالی که تولید محتوای فارسی در فضای مجازی یکی از مهمترین دغدغه های حاضر است , تبیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محتوای فارسی خصوصا در حوزه دین و اندیشه به این دغدغه در کشور آگاه و برنامه های متنوع و هدفمندی را اجرا نموده است .

در این راستا تبیان زنجان به عنوان یکی از فعال ترین شاخه های تبیان در کشور , در راستای جایگاه و نیزاهداف کلان خود در سطح کشور , سومین  دوره جشنواره ملی وبلاگ های دینی خود را با عنوان " قلم و اندیشه " برگزار مینماید .

این جشنواره فرصت مناسب دیگری است تا وبلاگ نویسان و هنرمندان با مشارکت خود حرکت منسجمی در تولید و تبیین نقش مبانی دینی در بخش های فرهنگی , اجتماعی , هنری و نیز معرفی دست نوشته ها و محتوای خود به بازدیدکنندگان داشته باشند .

این جشنواره  با توجه به اهمیت شبکه های اطلاع رسانی فضای مجازی در عصر حاضر و نقش خطیر رسانه های دیجیتال در انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی و نیز توجه به اینکه وبلاگ نویسی از مهمترين ابزار توسعه و ترویج امور ديني در دنياي مجازي میباشد  ,  برنامه ریزی گردیده است . همانند سایر دوره های برگزار شده بستر این جشنواره بر پایه ارج نهادن به فعالیت های خودجوش کارشناسان و کاربران در آگاه سازي جامعه نسبت به ارزش های فرهنگی و دینی می باشد

لذا از تمامی وبلاگ نویسان اعم از متخصصین و محققین , اساتید حوزه و دانشگاه , هنرمندان و عکاسان و وبلاگ نویسان شخصی برای شرکت پرشور در این جشنواره ملی , دعوت بعمل میآید.

دبیرخانه دائـــمی  جشنواره وبلاگ های دینی کشور

 


© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Amit Agarwal and may not be reproduced on other websites.